Наші досягнення

ТОВ "Віньковецький сирзавод" спеціалізується на виготовленні жирних сирів, кисломолочної продукції та йогуртів. Виробничий процес має найновіше обладнання та сучасні виробничі технології. Для забезпечення виробництва високоякісної продукції екологічно чистою сировиною було розведене високопродуктивне стадо дійних корів, взято в оренду орну землю для вирощування сільськогосподарської продукції.

Зростає виробництво цільномолочної продукції, яка за своїми смаковими якостями завоювала ринок області та продається далеко за її межами. 

Про досягнення підприємства ТОВ "Віньківці сирзавод" свідчать одержані нагороди:

  • диплом лауреата загальнонаціонального конкурсу "Вища проба",

  • диплом номінанта видання "Золота книга ділової еліти України",

  • диплом за II місце обласного конкурсу і номінації "За випуск потрібної на місцевому ринку продукції",

  • диплом за участь у міжрегіональній виставці-ярмарку "Подільські торги".

Диплом лауреата всеукраїнського конкурсу (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України - 2003".За виробництво якісної продукції сир чедер "Віньківчанка".

Диплом за II місце в номінації "Продовольчі товари" - сир чедер "Віньківчанка" за результатами підведення підсумків Конкурсу на регіональному рівні.

Диплом фіналіста всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" 2013року  за сир твердий «Сметанковий» 50% жирності.

Переможець в номінації "Продовольчі товари" - сир "Естонський" твердий сичужний за результатами підведення підсумків конкурсу на регіональному рівні в 2004 р.

Підприємство - учасник презентаційного альманаху Діловий імідж України 2004 р."

Серед широкого асортименту продукції ТОВ "Віньківці сирзавод" є й такі, що несуть оздоровчі властивості, по-справжньому корисні для здоров’я. Це лікувально-профілактичний напій „Наріне", кефір „Європейський", кефір „Джерело здоров’я".

На ЗАТ "Віньковецький сирзавод" за направленням служби зайнятості працевлаштовано 50 чол., в т.ч. 3 - на дотаційні робочі місця, на громадських роботах працювало 17 чол. За результатами Всеукраїнського конкурсу на звання ”Кращий роботодавець 2005 року” ЗАТ „Віньківці сирзавод” визнане переможцем на обласному рівні у номінації „з чисельністю працюючих від 101 до 500 осіб”.

Підприємство ТОВ "Віньківці сирзавод"  являється одним із кращих платників податків в районі і області, за що неодноразово нагороджувалось Грамотами податкової обласної адміністрації.